Призначення арбітрів на чвертьфінальні матчі Зимової першості Іршавського району – 2018

У вівторок, 06 березня 2018 року, на засіданні комітету з проведення змагань Федерації футболу Іршавського району за участю керівників команд – учасниць другого етапу змагань, шляхом жеребкування вирішено, що чвертьфінальні (11 березня) та півфінальні матчі (18 березня) відбудуться на стадіоні села Приборжавське. Зважаючи на погодні умови поточного тижня такий варіант є оптимальним, оскільки домашнє поле “Будівельника” найкраще в районі пристосоване до несприятливих умов. Фінальний поєдинок та матч за 3-тє місце, як було вирішено перед стартом змагань, відбудуться 25 березня на іршавському стадіоні “Авангард” (запасний варіант – стадіон с. Довге).
Стосовно історії протистоянь суперників у чвертьфіналі, то два роки тому “Будівельник” та “Великі Ком’яти” вже зустрічалися саме на цій стадії змагань і саме в Приборжавському. Основний час поєдинку завершився тоді нульовою нічиєю, а в серії післяматчевих пенальті вправнішими виявилися приборжавці, які перемогли з рахунком 5:3. У сезоні 2015 року також на цьому стадіоні у рамках групового раунду зустрілися ФК “Білки” та “Шахтар” Ільниця. Перемогу тоді святкували ільничани з рахунком 3:0.