Результати матчів 3-го туру Зимової першості Іршавського району – 2018

Відсутність команд господарів приймаючих стадіонів у поєдинках 3-го туру Зимової першості Іршавського району жодним чином не вплинула на інтерес з боку вболівальників, адже в обох групах в очних дуелях зійшлися лідери та фаворити. Та й погода після пронизливої п’ятниці була досить сприятливою. Футболісти теж не підвели очікування і виклалися у всіх чотирьох матчах сповна, чому підтвердження аж два голи у додатковий час, які вплинули на підсумки матчів. Аутсайдерам східної групи втрачати було нічого, тому вони одразу повели відкритий футбол – вже на 15-ій хвилині після удару зі штрафного В’ячеслава Шусти вдало на добиванні зіграв Михайло Білей, відкривши лік голам “Броньки” на турнірі. Великораківчани, незважаючи на відчутну перевагу, довго не могли загнати м’яча у ворота суперника. Лише коли стрілка судівського хронометра наблизилася до годинної відмітки, зусиллями Василя Ороса та граючого президента клубу Василя Звонара “виноробам” вдалося повести в рахунку. Та знову як і в попередньому матчі проти “Білок” раківчани не зуміли втримати сприятливу комбінацію цифр на табло, вчергове змушуючи говорити про брак досвіду у молодої команди. Хоча граючи вже п’ятий рік майже одним складом, той злощасний досвід мав би десь і накопичитись, а не йти як вода в пісок. А врятував верховинців від поразки теж граючий президент, а за сумісництвом ще й Броньківський сільський голова Юрій Кузан, залишивши обом командам примарні шанси на плей-оф.
В іншому поєдинку групи лідери теж зіграли за подібним сценарієм. Несподівано вже на 5-ій хвилині рахунок відкрив герой попереднього матчу проти “Виноградаря” Рудольф Петер, що безумовно зіграло на користь матчу, адже в такій ситуації форсувати атакуючі дії мали довжани, а білківчани могли сподіватися на зручні для себе контратаки. “Боржава” забила два голи в другому таймі. Відзначилися вдале придбання – кушницький хав Ігор Тимкович, а також MVP минулорічного розіграшу районної зимової першості Василь Боднар. Однак другий матч поспіль білківчани забивають у додатковий час – цього разу відзначився з пенальті колишній гравець іршавської “Бужори” Юрій Глеба – 2:2.
Західна група теж не відзначилася оригінальністю цифр на табло – обидва матчі завершилися мінімальними перемогами. Завдяки одній з них – над “Боржавським” – кам’янський “Колос” суттєво покращив шанси на вихід з групи. М’яч у ворота чингавців прямо з кутового вдало закрутив у ворота Олександр Михайлець. У матчі фаворитів групи вирішальним виявився гол колишнього гравця “Греблі” та “Сільця”, а наразі форварда ФК “Лоза” Івана Варги.
Таким чином після 3-го туру, який вдалим для виноградівських команд не назвеш, вони продовжують утримувати різні полюси турнірної таблиці: “Великі Ком’яти” – першу сходинку з шістьма пунктами, а “Боржавське” – останнє місце, залишаючись єдиною командою першості, яка не здобула жодного очка. Попереду у команди Михайла Брича поєдинки проти Лози та Ільниці, то ж саме час згадати бойовий характер колективу, який дотепер пам’ятають довжани. Наступної неділі нас також чекає протистояння лідерів групи та господарів: “Великі Ком’яти” проти ільницького “Шахтаря”, якому треба наздоганяти конкурентів. Отже дуель атакувальників “Дані Марковцій VS. Михайло Брич” обіцяє бути цікавою.
У східній групі наступної неділі ФК “Бронька” спробує зробити майже неможливе: зачепитися за плей-оф у матчі проти “Боржави”, причому для довжан це буде остання гра групового етапу. Ну і на десерт: епічний батл Білки – Приборжавське, які до того ж є прямими конкурентами на місце в чвертьфіналі.