Результати матчів 1-го туру Зимової першості Іршавського району – 2018

Сьогодні на стадіонах Ільниці та Приборжавського стартувала цьогорічна зимова першість Іршавщини з футболу. Протягом двох місяців 10 команд з Іршавського та Виноградівського районів визначатимуть кращого. У верховинській групі стартовий поєдинок між довжанською “Боржавою” та великораковецьким “Виноградарем” завершився традиційною мінімальною перемогою. На цей раз на користь чинного володаря зимового кубку, які результативним ударом Віктора Ганчича записали перші три залікові пункти в турнірну таблицю. Доволі несподіваним розгромом завершився другий матч у цій групі. Господарі – приборжавські “будівельники” – після двох голів Василя Канки на початку кожного з таймів, зуміли скористатися розгубленістю гравців ФК “Бронька” і довести рахунок до непристойного. Іван Бурч за 15 хвилин оформив хет-трик, а Роман Бобир на останніх секундах поставив крапку – 6:0. У “виноградівському дербі” на ільницькому стадіоні між Боржавським та Великими Ком’ятами перемогу з рахунком 3:1 святкували останні. Дублем відзначився колишній гравець “Заріччя” та іршавської “Бужори” Михайло Брич. Ще один гол за ком’ятівців забив Юрій Яцкулинець, а в складі чингавців відзначився гравець юнацького складу Василь Брич. Запеклим виявився поєдинок чемпіона та срібного призера району сезону 2016 року – ільницького “Шахтаря” та кам’янського “Колоса”. По ходу матчу господарі поля змушені були двічі відігруватися. Врятував ільничан від поразки кращий бомбардир юнацької першості Закарпаття минулого сезону Дані Марковцій, який відповів дублем на голи Сергія Крачковського та Олександра Нестеренка. Наступної неділі у боротьбу за зимовий трофей вступають команди ФК “Білки” та вільхівсько-лозянська “дрім-тім”. Всі чотири поєдинки наступної неділі обіцяють бути цікавими: у західній групі “Колос” Кам’янське проти ФК “Великі Ком’яти” та “Шахтар” Ільниця проти ФК “Лоза”; у східній групі “Будівельник” Приборжавське проти “Боржава” Довге та “Виноградар” Великий Раковець проти ФК “Білки”.