Зимова першість Іршавського району: починаємо 4-го лютого


Сьогодні, 25 січня, в іршавському Будинку дитячої творчості відбулося організаційне засідання з проведення цьогорічного розіграшу Зимової першості Іршавського району з футболу. Представники команд розглянули зміни до Регламенту змагань та затвердили документ в новій редакції. В основному вони стосувалися уточнення допуску учасників змагань. Отже дозволено реєструвати всіх крім:
– футболістів-професіоналів;
– заявлених за інші команди в поточних змаганнях згідно Єдиної бази ФФУ (ця норма стосується тих областей, які грають по системі осінь-весна);
– зареєстрованих в закордонних командах;
– заявлених за команди на Зимову першість Закарпатської області.
В останньому пункті зробили виключення для футболістів юнацьких складів команд, які представляють Іршавщину в обласному чемпіонаті – “Бужора” Іршава та ФК “Заріччя”. Звичайно, якщо клуби зареєструють юнацькі команди для участі у районній зимовій першості, а це поки під питанням. Якщо до останнього моменту зарічани впевнено заявляли про те, що доросла команда гратиме “на область”, а юнаки “на район”, то сьогодні представник команди Сергій Караслай попросив тайм-аут для остаточного рішення, оскільки головний тренер Микола Цимбал має намір перевірити на виноградівській “штучці” максимум виконавців, і з’явилися певні сумніви, чи вдасться виставити необхідну кількість футболістів у районних змаганнях. Втім Сергій Васильович подякував присутнім за врахування інтересів обласних команд і запевнив, що зробить все можливе, щоб ФК “Заріччя”-U18 позмагалося за районний зимовий трофей.
Із юнаками іршавської “Бужори” ще складніше: діючі чемпіони області на чолі з тренером Віктором Цоглою не поспішають злазити зі здобутих лаврів, для того щоб якісно підготуватися на початку сезону до захисту титулу – ще навіть не збиралися цього року. Але маємо надію що “моральні штурхани” від голови районної федерації цілюще подіють на тренера та гравців, і вони встигнуть зібратися до старту турніру.
А допоки станом на сьогодні маємо 9 “залізних” учасників. Це традиційна п’ятірка команд східної зони, які гратимуть у Приборжавському:
1. “Будівельник” Приборжавське
2. “Боржава” Довге
3. “Виноградар” Великий Раковець
4. ФК “Бронька”
5. ФК “Білки”
Команди ж західної зони змінюють цього року місце баталій. Після значної перерви зимовий футбол повертається в Ільницю. На оновленому стадіоні є все, щоб якісно замінити вже звичне для такої пори року Заріччя. Тут вже точно гратимуть:
1. “Шахтар” Ільниця
2. ФК “Великі Ком’яти”
3. ФК “Боржавське”
4. Об’єднана команда Вільхівки та Лози, яка поки що в пошуках влучної назви.
Як зазначалося вище до учасників можуть долучитися ФК “Заріччя”-U18, “Бужора”-U18 Іршава, або навіть ФК “Сільце”, яке намагається зареєструватися в обласній зимовій першості. Можливо, залишився ще дехто, не охоплений увагою федерації і чекає останнього моменту для подачі заявки. Втім попереджаємо, що треба встигнути до 01 лютого, так що не зволікайте.
А зважаючи на певну невизначеність остаточного складу учасників, присутні на засіданні врахували всі варіанти розвитку і погодили наступні формати:
1) отже якщо в обох групах буде по 6 команд, то виходять в плей-оф по чотири кращі, а потім в чвертьфіналі зіграють перехресні матчі: перше місце групи “А” проти четвертого місця групи “Б”, друге місце групи “А” проти третього місця групи “Б” і так далі;
2) якщо в обох групах буде по 5 команд, або в одній 5, а в другій 6, то до етапу плей-оф виходять по три команди з групи, причому переможці груп потрапляють одразу до півфіналу і чекатимуть переможців пар “друге місце проти третього”.
Фінальний поєдинок та матч за третє місце заплановано провести 25 березня в Іршаві, або (якщо “Авангард” буде зайнято обласними змаганнями) в Довгому.