Підготовку до старту сезону розпочато

Вчора, 15 січня, відбулося організаційне засідання районної федерації футболу, де обговорювали питання підготовки стартових змагань сезону – Зимової першості Іршавщини.
У нараді взяли участь представники десятьох команд, які заявили про намір брати участь в цьогорічному турнірі. Це юнацькі склади U18 представників району в обласному чемпіонаті “Бужора” Іршава та ФК “Заріччя” (дорослі склади обох команд гратимуть в Зимовій першості Закарпаття), дорослий склад ще одного обласного клубу – “Боржава” Довге, команди районного чемпіонату ФК “Сільце”, “Виноградар” Великий Раковець, “Будівельник” Приборжавське, “Шахтар” Ільниця, ФК “Білки” та ФК “Боржавське”. Постійний учасників зимових баталій ФК “Бронька” декларує цього сезону бажання не обмежитися виступом у першості, а й нарешті стартувати в чемпіонаті. Інші команди мають змогу долучитися до вказаних. Для цього їхнім керівникам необхідно звернутися до районної федерації.
Орієнтовний початок змагань запланували на першу неділю лютого. Поки “робочим” варіантом розіграшу голова районної федерації Василь Попович бачить дві групи по 5, або 6 команд у кожній. Якщо учасників буде більше 12-ти, то можливо груп буде й три. Попередньо узгодили, що базовими стадіонами групового етапу будуть сільські арени Приборжавського та Ільниці. Щодо допуску учасників, то скоріше за все в регламенті залишиться заборона грати футболістам, які заявлені за команди Зимової першості Закарпаття. Виняток може бути зроблено для юнацьких складів “Бужори” та “Заріччя”: щоб для більш ефективної підготовки до сезону тренери цих команд могли залучати молодих футболістів до основного складу.
Всі спірні питання регламенту мають “втрясти” до 25 січня, коли відбудеться друге засідання виконкому, де буде затверджено остаточний склад учасників, календар та положення про проведення змагань.