Іршавська районна ДЮФЛ стартує 13 вересня


У середу 06 вересня в методичному кабінеті Іршавської ДЮСШ пройшло засідання Оргкомітету з проведення змагань Іршавської районної Дитячо-юнацької футбольної ліги сезону 2017/2018 років та участі представників Іршавщини в ДЮФЛ Закарпаття. Інціаторами зібрання виступили голова районної федерації футболу, директор ДЮСШ “Колос” Василь Попович та заступник директора Іршавської ДЮСШ Віта Пензеник. Вони зібрали майже всіх тренерів обох шкіл, які професійно виховують юних футболістів району. Представником від виконавчої влади на нараді виступив начальник сектору молоді і спорту РДА Андрій Данканич.
З чим же підійшла районна ДЮФЛ до нового сезону? Як і минулого року, найчисельнішою за складом учасників залишається вікова група U-14 (2003 – 2004 роки народження): сюди зголосились змагатися 8 команд. Попередній склад учасників наступний:
1. “Колос” Кушниця (тренери Михайло Райда та Ганна Костраба)
2. ДЮСШ Довге-Бронька (тренери Василь Фірка та В’ячеслав Шуста)
3. “Колос” Білки-Приборжавське (тренери Іван Староста та Михайло Дзихор)
4. “Колос” Брід-Загаття (тренер Іван Попович)
5. “Колос” Ільниця (тренер Ярослав Пасулько)
6. ФК “Малий Раковець” (тренер Ольга Антолик)
7. ДЮСШ Вільхівка (тренер Віктор Цогла)
8. ДЮСШ Заріччя (тренер Любомир Ганчич)
Як бачимо в порівнянні з попереднім сезоном, “ліцейна” ільницька команда об’єдналась з “колосівською”, і з’явився новачок – команда Малого Раківця. Не до кінця незрозуміла ситуація з участю зарічанської команди, оскільки тренер Любомир Ганчич поки знаходиться за кордоном, але не думаємо що один з провідних клубів району допустить зникнення в селі команди, в якій грає наймолодша зміна.
Зважаючи на кількість учасників, змагання у віковій категорії мають розпочатися вже наступного тижня, щоб завершити перше коло ще в жовтні. Ігровим днем в U-14 визначено середу, отже старт заплановано на 13 вересня. У понеділок робоча група має затвердити та опублікувати календар змагань. Матчі вирішено проводити на двох міських стадіонах (“Авангард” і ДЮСШ) паралельно (по два матчі на кожній арені щосереди).
Гірша ситуація в старшій віковій групі U-16 (2001 – 2002 роки народження). Тут поки нарахували лише чотирьох учасників:
1. “Колос” Білки-Приборжавське (тренери Іван Староста та Михайло Дзихор)
2. ДЮСШ Кам’янське
3. “Колос” Брід-Загаття (тренер Іван Попович)
4. ДЮСШ Заріччя (тренер Любомир Ганчич)
Однак тут є можливість стартувати пізніше від молодшої групи, тому можливо склад учасників ще поповниться.
На жаль, через брак учасників не вдалося сформувати третю вікову групу U-12 (2005 – 2006 роки народження), яка мала стати наймолодшою. Тому футболістам 2005 р.н. дозволили грати за команди категорії U-14.
Поповниться представництво Іршавщини в ДЮФЛ Закарпаття. Традиційний лідер обласних змагань ДЮСШ Іршава (тренери Сергій Білан та Ігор Чернік) виставляє цьогоріч одразу 6 команд: дві в базових вікових категоріях U-14 та U-12 у щойно створеній вищій лізі чемпіонату; дві команди в U-11 (окремі склади 2006 та 2007 рр.н.) та дві команди у U-9 (окремі склади 2008 та 2009 рр.н.).
У першій лізі обласного чемпіонату ДЮФЛ район представлятиме ДЮСШ “Колос” Іршава двома командами (U-14 і U-12). І після річної дискваліфікації повертається до обласних змагань ДЮФК “Бронька” (тренер В’ячеслав Шуста), який виставляє дві команди в наймолодших вікових категоріях (U-11 і U-9).