Свято футболу на День Незалежності: фінал Кубку Іршавського району


Святкування 26-ої річниці Дня Незалежності України в Іршаві матиме насичений “футбольний присмак”. На нас чекає цікавий поєдинок між двома кращими командами цьогорічного розіграшу Кубку району. На міському “Авангарді” солідний трофей розіграють іршавська “Бужора” та ФК “Заріччя”. Матч між представниками Вищої та Першої ліг обласного чемпіонату з футболу розпочнеться о 17-ій годині. Розсудить гру бригада арбітрів на чолі з Михайлом Райдою (асистенти: Іван Попик та Іван Рубей).
На шляху до фіналу іршавчани здолали опір сусідньої “Лози” (2:0), та у впертій боротьбі вирвали перемогу від приборжавського “Будівельника” (0:0, 2:1). Зарічани ж після важкої перемоги в Сільці (2:1), не мали особливих проблем з “Боржавським” (3:1, 1:1).
Між собою учасники фіналу востаннє мірялися силами в 2015 році у рамках Зимової першості Іршавщини. Тоді в Заріччі, де проходили зональні групові змагання іршавчани з мінімальним рахунком здолали суперника, таким чином взявши реванш за програш з аналогічним рахунком у попередніх зимових баталіях.
Але найдраматичніше розвивалися події в останньому розіграші Кубку Іршавського району сезону 2014 року (нагадаємо, що цьогорічні змагання відновлені після трирічної перерви). Тоді за підсумками двох матчів, за рахунок більшої кількості голів на чужому полі, протистояння виграли зарічани (2:1 в Іршаві і 0:1 вдома), однак у фіналі грали (і виграли кубок) іршавчани, оскільки подали протест на результат другого півфінального матчу, де за ФК “Заріччя” грав незаявлений футболіст Мирослав Мудра, який за примхою долі зараз уособлює головну атакуючу міць …. “Бужори”.
Цей казус безперечно додасть принциповості четверговому протистоянню, однак сподіваємось, що новий володар трофею визначиться суто на футбольному полі в результаті красивої і безкомпромісної гри. Запрошуємо всіх вболівальників стати свідками цього.