Засідання Контрольно-дисциплінарного комітету Федерації футболу Іршавського району від 08 серпня 2017 року

08 серпня 2017 р., 12:00 год., м. Іршава, Федерація футболу Іршавського району
Присутні: 5 членів КДК ФФІ (Бізіля Іван Васильович, Семак Михайло Іванович, Туряниця Василь Юрійович, Фельцан Юрій Іванович, Щока Михайло Іванович).
Запрошені: Попович Василь Миколайович – голова Федерації футболу Іршавського району, Симканинець Святослав Святославович – виконавчий директор Федерації футболу Іршавського району.

1. Про розгляд інциденту у матчі 9-го туру Чемпіонату Іршавського району між командами ФК “Гребля” та ФК “Кушниця”.
Обставини справи:
Згідно рапорту арбітра Поповича Івана Івановича у матчі 9-го туру Чемпіонату Іршавського району між дорослими складами команд ФК “Гребля” та ФК “Кушниця” на 75-ій хвилині гравця команди ФК “Кушниця” Дмитра Корячка було вилучено з поля за удар арбітра рукою.
Вирішили:
Відповідно до п. 3.9 Дисциплінарного кодексу Федерації футболу Іршавського району за фізичні дії по відношенню до арбітра дискваліфікувати гравця команди ФК “Кушниця” Корячка Дмитра Михайловича на один рік та оштрафувати команду ФК “Кушниця” на 500 (п’ятсот) гривень.
Результати голосування: “За” – 5, “Проти” – 0, “Утрималися” – 0.

2. Про розгляд інциденту у матчі 10-го туру Юнацької першості Іршавського району між юнацькими складами команд ФК “Підгірне” та ФК “Кушниця”:
Обставини справи:
Згідно рапорту арбітра матчу Рубея І.Д. у матчі 10-го туру Юнацької першості Іршавського району між юнацькими складами команд ФК “Підгірне” та ФК “Кушниця” гравець команди ФК “Підгірне” Сергій Сак на 90-ій хвилині гри був вилучений з поля за нецензурну лайку в адресу арбітра.
Вирішили:
Відповідно до п. 3.8 Дисциплінарного кодексу Федерації футболу Іршавського за образу арбітра нецензурними викриками дискваліфікувати гравця юнацького  команди ФК “Підгірне” Сак Сергія Сергійовича на чотири матчі та оштрафувати команду ФК “Підгірне” на 200 (двісті) гривень.
Результати голосування: “За” – 5, “Проти” – 0, “Утрималися” – 0.

3. Про відміну рішення Контрольно-дисциплінарного комітету Федерації футболу Іршавського району №2/3 від від 23.05.2017 р. Апеляційним комітетом Федерації футболу Іршавського району щодо умов дискваліфікації гравця ФК “Гребля” Стільника Михайла Андрійовича і розгляд відповідного рішення АК ФФІ №2.2 від 14.06.2017 р.
Обставини справи:
Голова комітету Бізіля І.В. зачитав рішення Апеляційного комітету Федерації футболу Іршавського району №2.2 від 14.06.2017 р., яким відмінялося рішення Контрольно-дисциплінарного комітету Федерації футболу Іршавського району №2/3 від 23.05.2017 р. про дискваліфікацію гравця команди ФК “Гребля” Михайла Стільника за удар арбітра на три матчі та рік умовно та штраф для клубу ФК “Гребля” у розмірі 1000 (одна тисяча) гривень і запропонував членам КДК висловити пропозиції щодо нового рішення по цій справі.
Фельцан Юрій Іванович вказав на те, що рішення Апеляційного комітету було прийнято по апеляційній скарзі виконавчого директора Федерації футболу Іршавського району Святослава Симканинця, що суперечить п. 5 ст. 38 Регламенту змагань з футболу серед аматорських команд Іршавського району, де зазначено, що рішення КДК може бути оскаржене в Апеляційному комітеті зацікавленими сторонами, а виконавчий директор ФФІ не може бути зацікавленою стороною по даній справі і запропонував членам КДК затвердити повторно прийняте раніше рішення.
Вирішили:
Відповідно до п. 3.9 Дисциплінарного кодексу Федерації футболу Іршавського району прийняти окреме рішення щодо гравця Стільника Михайла Андрійовича і дискваліфікувати його за удар арбітра на три матчі та рік умовно і оштрафувати команду ФК “Гребля” на 1000 (одну тисячу) гривень
Результати голосування: “За” – 5, “Проти” – 0, “Утрималися” – 0.

4. Про розгляд інциденту у матчі 11-го туру Чемпіонату Іршавського району між дорослими складами команд ФК “Гребля” та ФК “Білки”:
Обставини справи:
Згідно рапорту та доповідної записки арбітра матчу Лялюка М.М. після закінчення матчу між дорослими складами команд ФК “Гребля” та ФК “Білки” на нього було скоєно напад з боку футболістів та вболівальників команди ФК “Гребля”, про що було направлено заяву в поліцію. Також голова КДК ФФІ Бізіля І.В. додав, що перше судове засідання по справі, яку кваліфіковано за ст. 296 Кримінального кодексу відбудеться 14 серпня. Фельцан Ю.І. сказав, що це був особистий конфлікт між арбітром та одним із вболівальників, на що Бізіля І.В. зауважив, що це не має значення, оскільки згідно Реглементу команда-господар зобов’язана забезпечити охорону громадського порядку та безпеку футболістів, арбітрів та офіційних осіб Федерації до, під час і після матчу і, враховуючи, що це не перший випадок порушення громадського порядку на стадіоні в с. Гребля (матч ФК “Гребля” – ФК “Боржавське”) виніс на голосування пропозицію дискваліфікувати стадіон в с. Гребля до закінчення сезону 2017 року.
Вирішили:
Відповідно до п. 1.4 Дисциплінарного кодексу Федерації футболу Іршавського району  дискваліфікувати стадіон в с. Гребля до завершення Чемпіонату та Юнацької першості Іршавського району сезону 2017 року згідно Календаря змагань.
Результати голосування: “За” – 4, “Проти” – 0, “Утрималися” – 0, “Не голосували” – 1.