Призначення арбітрів на другі півфінальні матчі Кубку Іршавського району – 2017


В неділю, 06 серпня, визначаться фіналісти Кубку Іршавського району, який після трирічної перерви знову внесено до календаря футбольних змагань краю. Приємно відзначити, що незважаючи на участь в турнірі команд з обласного чемпіонату, представники районної ліги не виглядають статистами і гідно протистоять фаворитам. Хто б міг подумати під час злощасного матчу чемпіонату між “Будівельником” та ФК “Сільце”, що наступний суперник завітає до Приборжавського аж через через два з половиною місяці і це буде представник вищої обласної ліги? Причому чекає на іршавчан не легка прогулянка, а справжня битва за вихід у фінал. Зважаючи на принциповість поєдинку, Федерація футболу Іршавського району нагадує вболівальникам, що згідно Регламенту Кубку Іршавського району з футболу: “…на етапах Кубку, які проводяться з двох ігор, переможці визначаються за наступними показниками команд у матчах на своєму полі та на полі суперника:
а) краща різниця забитих і пропущених м’ячів;
б) якщо різниця забитих і пропущених м’ячів у двох матчах однакова, до наступного етапу виходить команда, яка забила більшу кількість м’ячів на полі суперника;
в) якщо команди забили однакову кількість м’ячів на полі суперника, то після завершення другого матчу призначаються два додаткові тайми по 15 хвилин. У разі якщо за підсумками додаткового часу не було забито м’ячів, для виявлення переможця призначається серія одинадцятиметрових штрафних ударів згідно з правилами ФІФА.”
Тож районна федерація бажає командам показати класну гру, а вболівальникам (особливо приборжавським!) бути гідними досягнень рідних футболістів, які вже вдруге в сезоні намагатимуться пробитися до фіналу офіційних змагань у грі з дуже непростим суперником.