ДО УВАГИ ВБОЛІВАЛЬНИКІВ: “Скала” гратиме в Доробратові, “Будівельник” в Довгому, матч ФК “Білки” – “Дружба” Дубрівка перенесено на 12:00 годину…


До комітету з проведення змагань Федерації футболу Іршавського району надійшли листи з клубів, чиї домашні стадіони дискваліфіковано до завершення першого кола районного чемпіонату.
Керівництво ФК “Скала” Негрово узгодило проведення домашніх поєдинків проти ФК “Лоза” (04 червня), ФК “Божавське” (18 червня) та ФК “Гребля” (02 липня) на стадіоні с. Доробратово.
Приборжавські “будівельники” зіграють домашні матчі проти ФК “Гребля” (11 червня), “Скала” Негрово (25 червня) та “Шахтар” Ільниця (09 липня) на стадіоні “Боржава” в с. Довге.
Також вирішено у зв’язку з призначенням Михайла Райди на матч обласного чемпіонату між командами “Боржава” Довге – “Бужора” Іршава та гострою нестачею інших кваліфікованих арбітрів, вирішено центральний матч 6-го туру Чемпіонату Іршавського району ФК “Білки” – “Дружба” Дубрівка перенести на 12:00 годину (дорослі склади) та 10:00 (юнацькі склади) відповідно.