Засідання Апеляційного комітету Федерації футболу Іршавського району від 31 березня 2017 року

31 березня 2017 р., 13:00 год., м. Іршава, Федерація футболу Іршавського району
Присутні: 3 члени АК ФФІ (Мимріков Володимир Федорович, Манойленко Олександр Пилипович)
Запрошені: Попюрканич Петро Іванович – начальник команди “Брунцвик” Білки, Симканинець Святослав Святославович – виконавчий директор Федерації футболу Іршавського району.

1. Про розгляд апеляційної скарги команди “Брунцвик” Білки на рішення Комітету з проведення змагань Федерації футболу Іршавського району щодо дискваліфікації Попюрканича Петра Петровича на матч за третє місце Зимової пешості Іршавського району з футболу сезону 2017 року.
Обставини справи:
30 березня 2017 року на офіційному сайті Федерації футболу Іршавського району було опубліковано інформацію про дискваліфікацію футболіста ФК “Брунцвик” Білки Попюрканича Петра Петровича на матч за третє місце Зимової першості Іршавського району з футболу сезону 2017 року. Виконавчий директор районної федерації Святослав Симканинець пояснив, що гравця дискваліфіковано за сумарне третє попередження на турнірі, яке П. Попюрканич отримав в півфінальному матчі проти “Боржава” Довге
У апеляційній скарзі від ФК “Брунцвик” Білки зазначалося, що футболіст Петро Попюрканич вже відбував дискваліфікацію за рішенням КДК ФФІ на чвертьфінальний поєдинок проти ФК “Скала” Негрово, тому направлено клопотання зарахувати йому в строк відбуття попередньої дискваліфікації два поперередження, які він отримав у матчах групового етапу проти ФК “Виноградар” Великий Раковець та ФК “Бронька” і таким чином вважати попередження, отримане ним у півфінальному матчі проти “Боржава” Довге першим в обліку та дозволити грати в матчі за третє місце Зимової першості Іршавського району сезону 2017 року.
Вирішили:
1. Задовольнити клопотання команди ФК “Брунцвик” Білки і скасувати рішення Комітету з проведення змагань Федерації футболу Іршавського району про дискваліфікацію футболіста Попюрканича Петра Петровича на матч за третє місце Зимової першості Іршавського району з футболу сезону 2017 року.
2. Виконавчому директору ФФІ Симканинцю С.С. негайно опублікувати дане рішення на офіційному сайті Федерації футболу Іршавського району.
Результати голосування: “За” – 3, “Проти” – 0, “Утрималися” – 0.