Початок реєстраційної кампанії на Чемпіонат та Юнацьку першість Іршавського району з футболу сезону 2017 рокуФедерація футболу Іршавського району оголошує про початок реєстраційної кампанії на Чемпіонат та Юнацьку першість Іршавського району з футболу сезону 2017 року.
Заявки на участь приймаються до 10 квітня 2017 року. Орієнтовна дата початку чемпіонату — 23 квітня 2017 року.
У форму заявкового листа Заявковий лист на участь у Чемпіонаті Іршавського району – 2017 внесено деякі корективи в порівнянні з попередніми сезонами. Так, крім футболістів та керівного складу необхідно внести пропозиції двох кандидатур на арбітрів, з яких буде сформовано корпус лайнсменів районної суддівської колегії. Також за пропозицією Юрія Фельцана додано графу про основну та запасну форму команд.
Реєстрація футболістів буде проводитися по Єдиній інформаційній базі даних Федерації футболу України (ЄІДБ ФФУ). Кожен футболіст протягом сезону зможе зіграти не більше, ніж у двох команд (включаючи команди з інших чемпіонатів внесених до ЄІДБ ФФУ та закордонних змагань). Згідно рішення Федерації футболу Закарпаття, перший реєстраційних період триватиме до 15 травня 2017 року, другий — з 01 серпня до 01 вересня 2017 року. В зв’язку з цим просимо керівників команд не гаяти із заявкою, оскільки футболістів треба буде внести до Єдиної бази, а в разі потреби — відзаявити з інших команд чи провести міжнародний трансфер.
Документи для реєстрації футболістів:
– копія паспорта громадянина України;
– копія довідки про присвоєння ідентифікаційного податкового номера;
– актуальна фотографія розміром 3х4 см.
До участі у складі юнацької команди допускаються юнаки 2000, 2001, 2002 років народження та 2003 р.н., яким на момент реєстрації виповнилося 14 років. Для реєстрації гравців юнацького складу необхідні наступні документи:
– копія ID-паспорта громадянина України;
– копія довідки з Єдиного демографічного реєстру;
– копія довідки про присвоєння ідентифікаційного податкового номера;
– актуальна фотографія розміром 3х4 см.
Також просимо гравців, керівників команд та вболівальників вносити пропозиції до Регламенту районного чемпіонату, який планується затвердити на засіданні Виконавчого комітету ФФІ 31 березня 2017 року (e-mail: admin@ffi.uz.ua, телефон: 097-132-20-98, або в групі соціальної мережі ВК «Федерація футболу Іршавського району»).