Рішення Контрольно-Дисциплінарного комітету Федерації футболу Іршавського району від 14 березня 2017 року.


14 березня 2017 р., 17:00 год., м. Іршава, Будинок дитячої творчості
Присутні: 3 члени КДК ФФІ (Бізіля Іван Васильович, Фельцан Юрій Іванович, Семак Михайло Іванович)

1. Про розгляд інциденту у матчі 4-го туру Зимової першості Іршавського району сезону 2017 року між командами “Шахтар” Ільниця та ФК “Сільце”.
Обставини справи:
Згідно рапорту арбітра Бірова І.І. у матчі 4-го туру Зимової першості Іршавського району сезону 2017 року між командами “Шахтар” Ільниця та ФК “Сільце” на 68-ій хвилині були вилучені гравці команди “Шахтар” Ільниця Віктор Максименко за небезпечну гру з ризиком нанесення травми та Іван Чепа за образу арбітра.
Вирішили:
1. З
гідно п. 3.2. Дисциплінарного кодексу Федерації футболу Іршавського району дискваліфікувати гравця команди “Шахтар” Ільниця Максименка Віктора Олександровича на 1 (один) матч.
2. Згідно п. 3.8. Дисциплінарного кодексу Федерації футболу Іршавського району дискваліфікувати гравця команди “Шахтар” Ільниця Чепу Івана Івановича на 1 (одну) гру дійсно і 3 (три) гри умовно та оштрафувати його на 200 (двісті) гривень.
3. Передати на розгляд Комітету арбітрів та спостерігачів арбітражу Федерації футболу Іршавського району матеріали справи з вказівкою на неналежне дотримання арбітром Біров І.І. порядку ідентифікації гравців команд.
Результати голосування: “За” – 3, “Проти” – 0, “Утрималися” – 0.

2. Про неявку команди ФК “Великі Ком’яти” на матч 4-го туру Зимової першості Іршавського району сезону 2017 року проти команди ФК “Заріччя”.
Обставини справи:
Згідно рапорту арбітра Лялюка М.М. зафіксовано неявку команди ФК “Великі Ком’яти” на матч 4-го туру Зимової першості Іршавського району з футболу сезону 2017 року проти команди ФК “Заріччя”.
Вирішили:
1. Згідно п. 2.7. Дисциплінарного кодексу Федерації футболу Іршавського району за неявку на гру накласти на команду ФК “Великі Ком’яти” штраф у розмірі 500 (п’ятсот) гривень.

Результати голосування: “За” – 3, “Проти” – 0, “Утрималися” – 0.

3. Про розгляд інциденту після матчу 5-го туру Зимової першості Іршавського району сезону 2017 року між командами “Брунцвик” Білки і “Будівельник” Приборжавське.
Обставини справи:
Згідно рапорту арбітра Райди М.М. після завершення матчу 5-го туру Зимової першості Іршавського району сезону 2017 року між командами “Брунцвик” Білки та “Будівельник” Приборжавське гравець команди “Брунцвик” Білки Петро Попюрканич ображав асистента арбітра матчу Рубея І.Д.
Вирішили:
Згідно п. 3.8. Дисциплінарного кодексу Федерації футболу Іршавського району дискваліфікувати гравця команди “Брунцвик” Білки Попюрканича Петра Петровича на 1 (одну) гру дійсно і 3 (три) гри умовно та оштрафувати його на 200 (двісті) гривень.
Результати голосування: “За” – 3, “Проти” – 0, “Утрималися” – 0.

4. Про розгляд інциденту у матчі 5-го туру Зимової першості Іршавського району сезону 2017 року між командами “Скала” Негрово і “Динамо” Вільхівка.
Обставини справи:
Згідно рапорту арбітра Лялюка М.М. на 49-ій хвилині матчу 5-го туру Зимової першості Іршавського району сезону 2017 року між командами “Скала” Негрово та “Динамо” Вільхівка було вилучено гравця “Динамо” Вільхівка Назара Бобика та гравця “Скала” Негрово Івана Данканича за обопільні фізичні дії по відношенню до суперника.
Вирішили:
На підставі вивчення відеозапису інциденту визнати ініціатором конфлікту гравця команди “Динамо” Вільхівка Бобика Назара Юрійовича, якого згідно п. 3.11. Дисциплінарного кодексу Федерації футболу Іршавського району дискваліфікувати на 6 (шість) матчів та оштрафувати на 500 (п’ятсот) гривень. Гравця команди “Скала” Негрово Данканича Івана Івановича дискваліфікувати на 1 (одну) гру дійсно та 5 (п’ять) умовно і оштрафувати на 500 (п’ятсот) гривень.
Результати голосування: “За” – 3, “Проти” – 0, “Утрималися” – 0.