Важкі хвилі «Боржави» все ж увійшли в потрібне русло

Про бойовий перший поєдинок в північній групі «А» Зимової першості Іршавщини дізнавайтесь далі…

Ігровий день в Приборжавському розпочався з хвилини мовчання в пам’ять ветерана футболу Івана Васильовича Квака, який трагічно загинув минулої неділі буквально в кількох кроках від стадіону. Голова районної федерації Василь Попович теплими словами вшанував пам’ять хорошого футболіста, тренера та вчителя, а гравці вийшли на поле з жалобними стрічками.

Команди розпочали цю гру без особливої розвідки й практично увесь двобій грали на зустрічних курсах із поступовим збільшенням або зменшенням певної переваги у володінні м’ячем із боку річкових. На старті вони обмінялись наступальними діями правим флангом. І якщо клуб із Великого Раковця не зміг завдати хоча б якихось ударів, то їх опоненти Євген Мелень, Ярослав Кертис та Михайло Батрин на 4-й хвилині потішили своїх численних прихильників. Євген та Ярослав розігнали атаку правим краєм, а Мишко з 30-ти метрів влучив у браму. Погайда зреагував на його постріл.

Обидві команди в першому таймі помітно нервували, тому сварки між партнерами по командах відверто заважали конструктиву на полі. Особливо цей набір слів виховного характеру відчувався з вуст футболістів «Виноградаря». Можливо з цієї причини, а можливо на це вплинула уважність захисників та опорників опонентів, та першого удару великораківчани завдали тільки на 16-й хвилині. У одній із позиційних атак Василь Поляк вдало вкинув із-за бокової лінії на лівому краї на Мельника. Петро змістився трохи до центру й зробив простріл, напевно на дальній край штрафного майданчика. Та при цьомсу м’яч зрізався з ноги й полетів у ближній кут воріт. Василь Кертис зміг перегрупуватись і зреагувати на таку підступність воротарської долі.

Відчувши що такі курйози слід випередити позитивним результатом довжанці поступово, з кожною хвилиною, збільшували свою перевагу з володіння м’ячем й усе частіше Батрин та Баран отримували можливість приймати круглого безпосередньо перед штрафним майданчиком. Одна з атак по центру з поступовим зміщенням управо й знову до центру стала результативною. Ярослав Кертис вигриз м’яч у центрі поля й віддав на Меленя, а Євген далі переадресував на Барана. На якусь мить здалось, що напевне кращий гравець матчу в складі «Виноградаря» Василь Звонар прочитав ситуацію й випередив нападника, та Дмитро зміг виграти цю боротьбу й вколотити шкіряну сферу в сітку воріт – 1:0.

Другий тайм розпочався з наступальних дій номінальних господарів. На 37-й хвилині атака лівим флангом зі зміщенням до центру за участю Василя Поляка, Тодавчича та Половки. Останній із цієї трійці завершив наступ ударом із 35-ти метрів над поперечиною. Через дві хвилини Половка вже зі штрафного, який заробив по центру в 40-ка метрах від воріт його партнер, намагався зробити навісну передачу, та м’яч зрізався й полетів у рамку воріт. Кертис зреагував. Ще через п’ять хвилин Петро Мельник зробив навісну передачу з кутового з лівого флангу на дальній край карної зони. На неї влучним ударом підключився Олександр Поляк, та й цього разу переграти Василя йому не вдалось.

Надалі команді з Довгого вдалось нейтралізувати форвардів опонентів. І хоча було помітне велике бажання щось змінити, яке виливалось у шалені емоційні  пристрасті. Чого тільки варті два напади на воротаря під час атакувальних дій. Та головні загрози були м’яко кажучи важко помітні. Біля протилежних воріт було ще жаркіше. Так, на 49-й хвилині гравці «Боржави» прорвались правим флангом зі зміщенням до центру й фактично виводили Барана на голкіпера, та Погайда вчасно вибіг із воріт і на якусь мить випередив Дмитра. Через вісім хвилин навісну передачу з кутового з правого флангу головою замкнув Керечанин, та м’яч полетів над поперечиною.

На 65-й хвилині Якуб виборов круглого й віддав по правому краю на Михайла Батрина, який із лету пробив повз ближню стійку. Через чотири хвилини на простріл зі штрафного з правого краю на дальньому краї карної зони відгукнувся Симканич і пробив з лету повз ближню до себе стійку, залишивши перемогу своєї команди мінімальною, яка втім залишає хороші можливості посісти високе місце в груповому етапі.