Призначення арбітрів та дискваліфікації на матчі 4-го туру Зимової першості Іршавського району – 2017

Комітет арбітрів та спостерігачів арбітражу Федерації футболу Іршавського району затвердив перелік рефері на матчі 4-го туру Зимової першості Іршавського району – 2017, які відбудуться 05 березня.
Розподіл обов’язків на конкретний матч призначає відповідальний за арбітраж у групі перед поєдинком.
Отже:

Північна група “А”, стадіон с. Приборжавське:
Михайло Райда – відповідальний за арбітраж
Вадим Рубей
Іван Рубей

Центральна група “Б”, стадіон с. Лоза:
Іван Біров – відповідальний за арбітраж
Іван Попович
Іван Попик

Південна група “В”, стадіон с. Заріччя:
Михайло Лялюк – відповідальний за арбітраж
Володимир Жабур
Василь Ливдар

Футболіст команди ФК “Бронька”  В’ячеслав Шуста дискваліфікований згідно рішення КДК ФФІ від 03 березня 2017 року до кінця змагань.
Футболіст вільхівського “Динамо”  Василь Кинів, який в третьому турі був вилучений з поля за друге попередження, перед тим вже мав одне попередження за матч в другому турі, гру четвертого туру проти ФК “Боржавське” пропускає згідно Регламенту.
Футболіст команди ФК “Великі Ком’яти”  Роман Кочіш, який в матчі третього туру отримав вже третє за ліком попередження на турнірі, наступний матч четвертого туру проти ФК “Заріччя” пропускає.
Футболіст приборжавського “Будівельника” Михайло Шандра, вилучений у першому турі з формулюванням “за агресивну поведінку”, отримав згідно рішення КДК ФФІ від 03 березня двоматчеву дискваліфікацію, яку вже відбув і в наступному турі може грати.
Футболіст команди ФК “Великі Ком’яти”  Віталій Головнич, вилучений у матчі третього туру за друге попередження, згідно Регламенту наступний матч грає.