Рішення Контрольно-Дисциплінарного комітету Федерації футболу Іршавського району від 03 березня 2017 року.


Інцидент у матчі третього туру Зимової першості Іршавського району між командами ФК “Бронька” та “Будівельник” Приборжавське став приводом для скликання першого в цьому році засідання Контрольно-дисциплінарного комітету ФФІ, яке відбулося 03 березня під головуванням Івана Васильовича Бізілі.
Але першим питанням порядку денного члени КДК винесли рішення про покарання для гравця приборжавського “Будівельника” Михайла Шандри, якого було вилучено ще в першому турі першості у грі проти великораковецького “Виноградаря”.

03 березня 2017 р., 11:00 год., м. Іршава, Федерація футболу Іршавського району
Присутні: 5 членів КДК ФФІ (Бізіля Іван Васильович, Фельцан Юрій Іванович, Семак Михайло Іванович, Туряниця Іван Васильович, Щока Михайло Іванович)

1. Про розгляд інциденту у матчі 1-го туру Зимової першості Іршавського району сезону 2017 року між командами “Виноградар” Великий Раковець та “Будівельник” Приборжавське.
Обставини справи:
Згідно рапорту арбітра Рубея В.І. у матчі 1-го туру Зимової першості Іршавського району сезону 2017 року між командами “Виноградар” Великий Раковець та “Будівельник” Приборжавське на 70-ій хвилині гравець команди “Будівельник” Приборжавське Шандра Михайло Михайлович був вилучений з поля за неетичні дії по відношенню до гравця команди суперника.
Вирішили:
З
гідно п. 3.5. Дисциплінарного кодексу Федерації футболу Іршавського району дискваліфікувати гравця команди “Будівельник” Приборжавське Шандру Михайла Михайловича на 2 (два) матчі та оштрафувати його на 100 (сто) гривень.
Результати голосування: “За” – 5, “Проти” – 0, “Утрималися” – 0.

2. Про розгляд інциденту у матчі 3-го туру Зимової першості Іршавського району сезону 2017 року між командами ФК “Бронька” та “Будівельник” Приборжавське.
Обставини справи:
Згідно рапорту арбітра Попика І.І. у матчі 3-го туру Зимової першості Іршавського району сезону 2017 року між командами ФК “Бронька” та “Будівельник” Приборжавське на 60-ій хвилині було зафіксовано вибігання на поле вболівальників команди “Будівельник” Приборжавське. На 66 хвилині матчу гравець ФК “Бронька” Шуста В’ячеслав Іванович проявив агресивну поведінку по відношенню до арбітра. Покарання по відношенню до порушника за цей інцидент у рапорті арбітра не зафіксовано.
Вирішили:
1. Згідно п. 2.5. Дисциплінарного кодексу Федерації футболу Іршавського району за незабезпечення порядку на стадіоні оштрафувати ФК “Будівельник” Приборжавське на 200 (двісті) гривень фактично та 600 (шістсот) гривень умовно. Попередити керівництво ФК “Будівельник” Приборжавське, що у разі повторення порушення, буде прийнято рішення про дискваліфікацію стадіону.
2. З
гідно п. 3.8. Дисциплінарного кодексу Федерації футболу Іршавського району дискваліфікувати гравця команди ФК “Бронька” Шусту В’ячеслава Івановича до завершення Зимової першості Іршавського району сезону 2017 року та оштрафувати його на 200 (двісті) гривень.
3. З метою застосування санкцій по відношенню до арбітра матчу Попика Івана Івановича передати на розгляд Комітету арбітрів та спостерігачів арбітражу матеріали справи з вказівкою про відсутність застосування покарання до порушника під час матчу
Результати голосування: “За” – 5, “Проти” – 0, “Утрималися” – 0.