Щирі співчуття!


Районна федерація футболу та вся футбольна громадськість Іршавщини з величезним сумом сприйняли трагічну новину про передчасну смерть ветерана футболу, в колишньому форварда довжанської «Бужори», приборжавського «Будівельника», ужгородської «Говерли» та дублюючого складу львівських «Карпат», прекрасного тренера, вчителя та чуйної людини Івана Васильовича Квака.
Майбутній правий нападник народився в селі Довге 17 травня 1953 року і вже в 1970 році був включений до основного складу місцевої «Боржави». Після армійської служби вступив на навчання до Львівського інституту фізичної культури і спорту. В місті Лева його також запросили до дублюючого складу «Карпат», які на той час виступали у вищій лізі. В 1974 році перейшов до ужгородської «Говерли», яка виступала у другій лізі союзного чемпіонату. В 1975 році у 13-ти поєдинках за ужгородську команду двічі відзначився у воротах суперника. Всього за професійну кар’єру Іван Васильович забив понад півсотні голів.
Після закінчення інституту був направлений тренером в Іршавську ДЮСШ, тренування проводив у Довгому. Виховав багато здібних футболістів, яких запрошували на оглядини в команди майстрів: Василя Чечуру, Івана Капцоша, Сергія Черепка, Івана Петрище та Федора Батрина.
З 1980 року працював вчителем фізичного виховання в Луківській ЗОШ І – ІІ ступенів. Також на протязі 22-ох років був граючим тренером приборжавського «Будівельника». У 2003 році у складі збірної команди ветеранів Іршавського району з футболу став чемпіоном області.
Сумуємо разом з родиною та всіма його друзями. Нехай Іван Васильович спочиває з миром…