Рішення виконкому ФФІ: остаточний результат матчу “Боржава” Довге – ФК “Бронька” буде відомий через тиждень


12 з 17-ти членів Виконавчого комітету Федерації футболу Іршавського району взяли участь в засіданні 24 лютого, на якому розглядалися одразу два випадки участі в матчах Зимової першості Іршавщини відсторонених футболістів.
Тривалу дискусію спровокував факт реєстрації та участі в матчі першого туру між командами “Боржава” Довге та ФК “Бронька” у складі довжанської команди футболіста Барана Дмитра Івановича, щодо якого є рішення КДК обласної федерації від 02.06.2016 р. про річну дискваліфікацію у змаганнях ФФЗ та її асоційованих членів (тобто районних і міських федерацій Закарпатської області).
Оскільки відповіді на запит Іршавської районної федерації про статус дискваліфікації футболіста не було отримано у проекті рішення пропонувалося застосувати п. 6 ст. 17 Регламенту змагань з футболу серед аматорських команд Іршавського району: “За внесення до листа Рапорту арбітра прізвища відстороненого від участі в матчах або незаявленого футболіста, у разі, якщо цей футболіст безпосередньо брав участь у матчі (виходив на футбольне поле) команді зараховується поразка (-:+), а команді-суперниці – перемога (+:-). Якщо у матчі перемогла команда-суперниця, тоді рахунок залишається незмінним.”
Врешті, врахувавши клопотання команди “Боржава” Довге, прийняли запропонований Сергієм Караслаєм варіант:
1. Відтермінувати вступ в силу рішення щодо матчу 1-го туру Зимової першості Іршаського району з футболу сезону 2017 року між командами “Боржава” Довге та ФК “Бронька” до 03 березня 2017 року.
2. Якщо до вказаного терміну до районної федерації надійде відповідь від Федерації футболу Закарпаття з дозволом для футболіста Барана Д.І. брати участь у змаганнях під егідою Федерації футболу Іршавського району то рахунок матчу залишити незмінним, а гравцю Барану Д.І. дозволити участь у Зимовій першості.
3. У разі ненадходження такої відповіді, зарахувати команді “Боржава” Довге технічну поразку -:+ (0:3), а команді ФК “Бронька” відповідно технічну перемогу +:- (3:0) у матчі 1-го туру Зимової першості Іршаського району з футболу сезону 2017 року між командами “Боржава” Довге та ФК “Бронька”.
Голосували: 10 – за, 1- проти, 1- утримався.
Другим питанням порядку денного розглянули факт участі у матчі 2-го туру Зимової першості між командами групи “Б” ФК “Сільце” – “Колос” Кам’янське у складі сілецької команди футболіста команди СДЮСШОР Ужгород Сухана Василя Васильовича. Згідно Регламенту Зимової першості Іршавського району – 2017 він не мав права бути заявленим (і відповідно був відсутнім у заявці ФК “Сільце”) і брати участь у матчах районної зимової першості. Оскільки матч завершився з рахунком 5:1 на користь команди “Колос” Кам’янське, результат гри було вирішено залишити незмінним, а команді ФК “Сільце” винести попередження з внесенням пропозиції більш суворих санкцій (зняття 5 очок і штраф) на засідання КДК у разі повторення інциденту.
Голосували: 12 – за, 0- проти, 0 – утрималися.
Арбітрам, які обслуговують матчі Зимової першості, і яких голова профільного комітету Іван Староста запросив для участі в засіданні виконкому, було вказано на недоліки в роботі та необхідність строгого дотримання порядку перевірки складів команд перед матчами, а також під час проведення замін.