Відсторонення, перестановка, перейменування та повернення…

Саме такі питання довелося вирішувати на черговому засіданні комітету з проведення змагань Федерації футболу Іршавського району.

Почали з розгляду протоколу матчу 1-го туру Зимової першості Іршавського району з футболу сезону 2017 року «Боржава» Довге — ФК «Бронька». На підставі звернення керівника броньківської команди було встановлено факт річної дискваліфікації учасника даного матчу, гравця ФК «Боржава» Довге Барана Дмитра Івановича, яку той отримав минулого року згідно рішення КДК за фізичні дії щодо арбітра у матчі чемпіонату області серед команд вищої ліги. У понеділок, 13 лютого, голова районної федерації направив запит до ФФЗ, з проханням надати інформацію про статус дискваліфікації (чи залишається вона дійсною і чи поширюється її дія на змагання, що їх проводять районні федерації), однак станом на 12:00 годину 17 лютого жодної відповіді з обласної федерації не надійшло.

Тому було вирішено: по-перше відсторонити футболіста ФК «Боржава» Довге від матчів Зимової першості Іршавського району сезону 2017 року, по-друге передати вирішення питання про результат матчу «Боржава» Довге — ФК «Бронька» на розгляд виконавчого комітету Федерації футболу Іршавського району, ознайомивши членів виконкому з рішенням КДК ФФЗ від 02.06.2016 р., текст якого опубліковано на офіційному сайті Федерації футболу Закарпаття.

Наступним розглянули звернення команди ФК «Заріччя» з проханням поміняти у часі матчі другого та третього турів районної Зимової першості у підгрупі «В» (стадіон с. Заріччя). Оскільки прохачі узгодили перенос ігор з усіма учасниками південної підгрупи, було вирішено: матчі ФК «Великі Ком’яти» – «Динамо» Вільхівка і ФК «Боржавське» – «Скала» Негрово зіграти 19 лютого, а поєдинки «Скала» Негрово – ФК «Великі Ком’яти» та «Динамо» Вільхівка – ФК «Заріччя» провести 26 лютого.


Оригінальним виявилося звернення керівництва ФК «Білки». Комітет затвердив рішення про перейменування команди з ФК «Білки» на «Брунцвик» Білки. Нагадаємо, що цю назву команда вже носила в другій половині 90-х років ХХ століття за часів виступів в обласному чемпіонаті.

Через примхи погоди знову довелося обирати краще поле для проведення матчів 2-го туру в групі «Б» (центральна). Різке похолодання в ніч з неділі на понеділок зробило й без того важку поляну в Лозі занадто травмонебезпечною.
Футбольні поля в Ільниці та Броді поки що також непридатні, тому було вирішено кинути сили на звільнення від льодової кірки основний газон групи в іршавській ДЮСШ.

Цілу п’ятницю робітники за участі голови районної федерації трудилися над тим щоб зробити поле максимально придатним для недільних баталій. Наскільки це їм вдалося вже післязавтра оцінять футболісти ФК «Лоза», іршавського ШОРу, ФК «Сільце» та кам’янського «Колоса».