Василю Миколайовичу Поповичу – 70!

Федерація футболу Іршавського району та колектив іршавської ДЮСШ “Колос” щиро вітають з визначним ювілеєм свого очільника – Василя Миколайовича Поповича, якому сьогодні виповнюється 70 років.
Понад півстоліття свого життя Василь Миколайович присвятив улюбленій грі і важко знайти людину, яка б у такій мірі символізувала іршавський футбол. У кожній своїй іпостасі – і як футболіст, і як арбітр, і як інспектор матчів Прем’єр-ліги наш ювіляр завжди гідно представляв свою малу батьківщину і без перебільшення можна сказати, що насамперед завдяки йому футбольна Україна знає про Іршавщину.
Зараз Василь Миколайович вдруге і в сумі вже 17-ий рік очолює районну федерацію футболу і найкращу характеристику своєї роботи отримав на конференції Федерації футболу Закарпаття від голови Івана Петровича Дурана, який заявив, що поки не бачить йому заміни в футбольному господарстві району.
Тож бажаємо Василю Миколайовичу насамперед здоров’я для продовження нелегкої справи, щастя та благополуччя його великій родині, наснаги та віри у здійснення мрій, найзаповітнішою з яких є підготувати гідних наступників, які б досягли та перевершили досягнення вчителя у справі його життя!
Многая літ!