Засідання комітетів Федерації футболу Іршавського району від 15 вересня 2016 року

АПЕЛЯЦІЙНИЙ КОМІТЕТ ФФІ

15 вересня 2016 р., 12:00 год., м. Іршава, Федерація футболу Іршавського району
Присутні: 3 члени АК ФФІ (Мимріков Володимир Федорович, Лазорик Василь Іванович, Щока Михайло Іванович)
Запрошені: Попович Василь Миколайович – голова ФФІ, Лялюк Михайло Миколайович – арбітр колегії арбітрів ФФІ.

1. Про розгляд апеляційної скарги команди “Колос” Кам’янське на рішення Контрольно-дисциплінарного комітету Федерації футболу Іршавського району від 09 червня 2016 року.
Обставини справи:
09 червня 2016 року КДК ФФІ на підставі рапорту арбітра Лялюка М.М. прийняв рішення про дискваліфікацію футболіста ФК “Колос” Кам’янське Ярослава Максима на один рік за фізичні дії по відношенню до арбітра. У апеляційній скарзі від ФК “Колос” Кам’янське зазначалося, що насправді саме фізичних дій відносно Лялюка М.М. гравець Максим Я.М. не здійснював – футболіст кинув елемент спортивного екіпірування (взуття) у сторону арбітра. На підставі цього клуб просив пом’якшити покарання для гравця. Арбітр Лялюк М.М. підтвердив обставини, викладені у заяві ФК “Колос” Кам’янське. Голова Федерації футболу Іршавського району Василь Попович повідомив, що футболіст Я. Максим на момент засідання відбув 10 матчів дискваліфікації.
Вирішили:
1. пом’якшити умови дискваліфікації для футболіста “Колос” Кам’янське Ярослава Максима, перевівши залишок дискваліфікації згідно рішення КДК ФФІ від 09 червня 2016 року на умовний термін і встановивши суму застави розміром в 1000 (одну тисячу) гривень.
2. у разі повторного вилучення гравця Максима Я.М. (до закінчення терміну дискваліфікації) за агресивні дії по відношенню до арбітрів чи футболістів суперника відновити дискваліфікацію у повному обсязі без права на апеляцію.
Результати голосування: “За” – 3, “Проти” – 0, “Утрималися” – 0.

КОНТРОЛЬНО-ДИСЦИПЛІНАРНИЙ КОМІТЕТ ФФІ

15 вересня 2016 р., 16:00 год., м. Іршава, Федерація футболу Іршавського району
Присутні: 4 члени КДК ФФІ (Бізіля Іван Васильович, Брунцвик Юрій Степанович, Семак Михайло Іванович, Фельцан Юрій Іванович)
Запрошені: Попович Василь Миколайович – голова ФФІ, Караслай Сергій Васильович – начальник ФК “Заріччя”.

1. Про розгляд інциденту у матчі 15-го туру Чемпіонату Іршавського району між дорослими складами команд ФК “Гребля” та ФК “Заріччя”.
Обставини справи:
Згідно рапорту арбітра Поповича І.І. та заяви начальника команди ФК “Заріччя” Караслая С.В. матч дорослих складів 15-го туру Чемпіонату Іршавського району між командами ФК “Гребля” та ФК “Заріччя” супроводжувався агресивною поведінкою вболівальників господарів по відношенню до арбітра (окремі вибігання на поле, погрози). Арбітр зумів покинути футбольне поле після матчу лише у супроводі трьох працівників поліції, на автомобілі арбітра було виявлено проколи шин, а вболівальники господарів, серед яких багато було з ознаками алкогольного сп’яніння, певний час не випускали автомобіль арбітра, розхитуючи його. Члени комітету заслухали також інформацію Фельцана Ю.І., який був присутнім на поєдинку. Ю.С. Брунцвик запропонував по аналогії з рішенням щодо матчу 2-го туру між ФК “Білки” та “Дружба” Дубрівка дискваліфікувати домашній стадіон ФК “Гребля” умовно до кінця сезону та оштрафувати клуб на 600 (шістсот) гривень за незабезпечення громадського порядку під час та після проведення гри.
Вирішили:
1. З
гідно п. 2.5 ДК ФФІ за незабезпечення безпеки арбітра під час та після матчу дискваліфікувати домашній стадіон ФК “Гребля” до кінця сезону умовно і оштрафувати клуб  на 600 (шістсот) гривень.
2. У разі несплати вказаного штрафу та заборгованості щодо попереднього штрафу за схід команди з поля у матчі 4-го туру ФК “Заріччя” – ФК “Гребля” (500 гривень) у термін до 23 вересня 2016 року, не допустити стадіон ФК “Гребля” до наступного домашнього поєдинку.
Результати голосування: “За” – 3, “Проти” – 0, “Утрималися” – 1.

2. Про розгляд інциденту у матчі 14-го туру юнацьких складів між командами ФК “Сільце” – ФК “Гребля”.
Обставини справи:
Згідно рапорту арбітра Віктора Сочки у матчі 14-го туру юнацьких складів між командами ФК “Сільце” та ФК “Гребля” за обопільну бійку було вилучено гравців Євгена Кузьму (ФК “Сільце”-U17) та Владислава Гаврильцьо (ФК “Гребля”-U17).
Вирішили:
згідно п. 3.11 ДК ФФІ за бійку, затіяну з гравцями суперника, дискваліфікувати гравців Кузьму Євгена (ФК “Сільце”) та Владислава Гаврильцьо (ФК “Гребля”) на 4 матчі дійсного покарання та 2 умовного. Клуби оштрафувати на 200 (двісті) гривень кожен.
Результати голосування: “За” – 3, “Проти” – 0, “Утрималися” – 1.