Засідання Контрольно-дисциплінарного комітету Федерації футболу Іршавського району від 02 червня 2016 року

02 червня 2016 р., 16:00 год., м. Іршава, офісний центр готелю “Іршава”
Присутні: 5 членів КДК ФФІ (Бідзіля Іван Васильович, Брунцвик Юрій Степанович, Полончак Михайло Михайлович, Семак Михайло Іванович, Фельцан Юрій Іванович)
Запрошені: Попович Василь Миколайович – голова Федерації футболу Іршавського району, Караслай Сергій Васильович – начальник ФК “Заріччя”.

1. Про застосування дисциплінарних та штрафних санкцій стосовно клубу ФК “Дружба” Дубрівка та його офіційних представників у зв’язку з самовільним зняттям команди з розіграшу Чемпіонату Іршавського району сезону 2016 року.
Обставини справи:
на розгляд засідання КДК надійшло рішення виконавчого комітету ФФІ щодо зняття з розіграшу чемпіонату району команди “Дружба” Дубрівка з пропозицією розглянути питання застосування дисциплінарних та штрафних санкцій до клубу та його офіційних представників.
Вирішили: за пропозицією Брунцвика Ю.С., маючи на увазі аналогічний випадок у сезоні 2013 року з командою ФК “Сільце”, керуючись ст. 3.18 ДК ФФІ – оштрафувати ФК “Дружба” Дубрівка на 1000 (одну тисячу) гривень.
Результати голосування: “За” – 3, “Проти” – 1, “Утрималися” – 1.

2. Про розгляд інциденту у матчі дорослих складів 4-го туру Чемпіонату Іршавського району – 2016 між командами ФК “Загаття” та ФК “Білки”.
Обставини справи:
Згідно рапорту арбітра Пасулько Я.В. на 90+4 хв. матчу дорослих складів 4-го туру Чемпіонату Іршавського району між командами ФК “Загаття” та ФК “Білки” гравець команди ФК “Білки” Ярослав Кепша отримав попередження за затримку часу, після чого підійшов до арбітра і плюнув йому в обличчя за що отримав друге і попередження і був вилучений з поля.
Вирішили:
1. кваліфікувати дії Ярослава Кепші як образу арбітра і згідно ст. 3.8 ДК ФФІ дискваліфікувати його на чотири гри, а клуб ФК “Білки” оштрафувати на 200 (двісті) гривень.
2. вказати комітету арбітрів ФФІ на неправильну кваліфікацію арбітром Пасулько Я.В. порушення правил гри (за означені дії гравця ФК “Білки” мало бути пряме вилучення) для застосування щодо нього відповідних санкцій.
Результати голосування: “За” – 5, “Проти” – 0, “Утрималися” – 0.

3. Про розгляд інциденту у матчі дорослих складів 4-го туру Чемпіонату Іршавського району – 2016 між командами ФК “Заріччя” та ФК “Гребля”.
Обставини справи:
Згідно рапорту арбітра Мондика М.І. на 27 хв. матчу дорослих складів 4-го туру Чемпіонату Іршавського району між командами ФК “Заріччя” та ФК “Гребля” гравці Михайло Полянко (ФК “Заріччя”) та Василь Білак (ФК “Гребля”) були вилучені з поля за обопільні удари. На 57 хв. матчу команда ФК “Гребля” зійшла з поля.
Вирішили:
1. згідно ст. 2.2 ДК ФФІ за самовільне залишення поля команду ФК “Гребля” оштрафувати на 500 (п’ятсот) гривень.
Результати голосування: “За” – 4, “Проти” – 0, “Утрималися” – 1.
2. згідно ст. 3.13 ДК ФФІ дискваліфікувати гравців Михайла Полянко (ФК “Заріччя”) та Василя Білака (ФК “Гребля”) на чотири гри, а команди ФК “Заріччя” та ФК “Гребля” оштрафувати на 200 (двісті) гривень кожну.
Результати голосування: “За” – 3, “Проти” – 1, “Утрималися” – 1.

4. Про розгляд інциденту у матчі юнацьких складів 5-го туру Чемпіонату Іршавського району – 2016 між командами ФК “Доробратово” та ФК “Заріччя”.
Обставини справи:
Згідно рапорту арбітра Пацкана А.М. у матчі юнацьких складів 5-го туру Чемпіонату Іршавського району між командами ФК “Доробратово” та ФК “Заріччя” гравець команди ФК “Заріччя” був вилучений з поля за розмови з арбітром.
Вирішили:
1. вказати комітету арбітрів ФФІ на незрозумілу кваліфікацію арбітром Пацканом А.М. порушення правил гри (за розмови з арбітром не передбачене пряме вилучення) та неналежне оформлення рапорту арбітра (не вказано хвилини вилучень) для застосування щодо нього відповідних санкцій.
2. перенести розгляд справи по суті на наступне засідання КДК ФФІ із запрошенням на нього арбітра матчу Пацкана А.М.
Результати голосування: “За” – 5, “Проти” – 0, “Утрималися” – 0.

5. Різне.
За пропозицією Фельцана Ю.І., у пункті порядку денного “Різне” було вирішено повернутися до розгляду інциденту у матчі 2-го туру Чемпіонату Іршавського району між командами ФК “Білки” та “Дружба” Дубрівка.
Обставини справи:
Згідно рішення КДК ФФІ від 13 травня 2016 року команду ФК “Білки” за незабезпечення безпеки арбітрів матчу під час матчу було оштрафовано на 600 (шістсот) гривень, а домашній стадіон команди дискваліковано умовно до кінця року. Однак не було застосовано персональних дисциплінарних санкцій щодо гравця команди ФК “Білки” Юрія Паньканинця, який під час засідання КДК підтвердив факт удару ним лінійного арбітра Вадима Рубея.
Вирішили:
1. вилучити письмові пояснення щодо обставин справи від арбітрів Тараса Шопи та Вадима Рубея.
2. перенести розгляд справи по суті на наступне засідання КДК ФФІ.
3. вказати команді ФК “Білки” на необхідність негайної сплати штрафних санкцій, а в разі невиконання не допустити до наступного календарного матчу.
Результати голосування: “За” – 3, “Проти” – 2, “Утрималися” – 0.