На старті Чемпіонату Іршавщини – 2016: мінус “Арданово”, +/- “Боржавське”

Календар чемпіонату Іршавського району - 2016
24 квітня стартує 17-ий в новітній історії Чемпіонат Іршавського району з футболу. Вже після складання календаря матчів керівництво ФК “Арданово” повідомило районну федерацію про неучасть в змаганнях через кадрові проблеми.
Як відомо, на засіданні виконкому двотижневої давнини було прийнято рішення залишити ліміт на футболістів з-за меж району (легіонерів) на рівні трьох осіб в заявковому листі. А оскільки з 1-го квітня реєстрація місця проживання громадян перейшла від міграційної служби у відання сільських рад, керівники футбольних команд району вирішили заборонити реєструвати як місцевих, футболістів, які зареєструвалися в нашому районі в поточному році. В зв’язку з цим арданівські футбольні керманичі не змогли бажаним чином укомплектувати власну команду і відмовилися від участі в чемпіонаті.
Щоб не зменшувати кількість матчів у чемпіонаті та зберегти парну кількість команд, голова районної федерації розпочав консультації з керівниками клубів на рахунок заміни у змаганнях арданівців командою ФК “Боржавське” з Виноградівського району.
Чингавці вже третій рік поспіль беруть участь в зимовій першості Іршавщини і минулого року вже просилися в наш літній чемпіонат. Десять з одинадцяти очільників клубів погодилися на такий варіант (категорично проти був лише президент дубрівської “Дружби” Іван Дикий). Обласна федерація футболу теж надала принципову згоду в цьому питанні. Однак оскільки мова йде про команду з іншого району, де футболом керує місцева федерація, Василь Попович звернувся до тамтешнього очільника Йосипа Гевеші з проханням надати дозвіл “Боржавському” на участь у чемпіонаті Іршавщини. Голова ВРФФ скликав з цього приводу виконком на п’ятницю 22 квітня, однак через відсутність кворуму, засідання не вдалося провести і його перенесено на понеділок.
Оскільки чемпіонат Іршавщини стартує вже цієї неділі питання кількісного складу учасників поки що зависло в повітрі: якщо виноградівська районна федерація не “відпустить” боржавців, то кожного туру одна команда відпочиватиме, якщо ж відповість позитивно, то чингавці замінять в календарній сітці арданівську команду. В другому випадку заявка ФК “Боржавське” проводитиметься за наступним принципом: не більше трьох футболістів у заявковому листі з-за меж села Боржавське та Іршавського району. Логічно, що й для інших команд першості, мешканці чи уродженці села Боржавське не вважатимуться легіонерами.
Але це буде відомо вже після першого туру, який “Шахтар” Ільниця поки що пропускає. В неділю ільничани зіграють товариську зустріч проти ФК “Боржавське”, а офіційний матч команди можливо проведуть в резервний день 17 липня.

Федерація футболу Іршавського району