Кубок “Золота осінь – 2013”

За ініціативи футбольного клубу “Сільце” з 08 по 24 листопада 2013 року в Іршавському районі буде проведено футбольний турнір Кубок “Золота осінь – 2013”. За трофей змагатимуться 8 команд, розбиті на Західну і Східну підгрупи. Всі матчі заплановано провести в одне коло на стадіоні в с. Сільце. Після завершення групового етапу, колективи, що посядуть аналогічні місця в групах (Захід1 – Схід1, Захід2 – Схід2 і т.д.) в стикових матчах визначать переможця турніру та підсумковий рейтинг у зведеній таблиці. Пропонуємо до Вашої уваги Регламент Кубку:

 

РЕГЛАМЕНТ

проведення розіграшу Кубку з футболу

«Золота осінь» 2013 року

  1. Участь у розіграші Кубку «Золота осінь», беруть вісім команд.
  2. Всі ігри відбуваються на стадіоні в с. Сільце (у разі домовленості команд можливе проведення ігор на інших стадіонах). Команди діляться на дві групи. Суперник визначається жеребкуванням. Ігри в групах відбуваються по круговій системі (кожна команда грає одну гру з суперником). Кожна гра з двох таймів по 35 хвилин. Перерва між таймами 10 хвилин. Перша гра у турі розпочинається о 10 годині (к.ч.)
  3. Матчі розіграшу Кубку «Золота осінь» повинні розпочинатися у точно визначений календарем змагань час. У випадку, коли команда гостей запізниться на матч, то матч відбувається лише тоді, коли запізнення буде не більше 15-ти хвилин. Час відраховує арбітр матчу.
  4. У розіграші Кубку району приймають участь тільки жителі Іршавського району. У разі участі у грі гравця не заявленого у заявочному листі або не жителя району команді зараховується технічна поразка.
  5. Прийом заявок футболістів проводиться комітетом змагань до якого входить по одному представнику кожної команди.
  6. Переходи гравців з команди в команду не дозволяються.
  7. Дисциплінарні санкції (попередження, вилучення), які отримали футболісти у іграх чемпіонату району не враховуються.
  8. Порядок визначення переможця кубку «Золота осінь». За результатами ігор у групі команди грають між собою відповідно до зайнятих місць.

Переможці в групі визначаються за такими показниками (по ієрархії):

–   найбільшою кількості набраних очок;

–   у разі однакової кількості очок за результатом гри між командами;

–   кращою різницею забитих і пропущених м’ячів;

–   якщо обидві команди набрали однакову кількість очок та мають однакову кількість забитих-пропущених, то команди грають додаткову гру 2 тайми по 15 хвилин. Якщо не було визначено переможця призначається серія 11-метрових ударів.

9. Ситуації, які не передбачені цим Регламентом, регулюються Регламентом       чемпіонату району з футболу сезону 2013 року.

10. Усі спірні питання (в тому числі прийняття рішень щодо дискваліфікації гравців) вирішуються в день проведення матчу комітетом змагань.

РЕГЛАМЕНТ проведення розіграшу Кубку з футболу