Як розпочиналася Зимова першість Іршавщини 23 роки тому…

1993-cut

Зимова першість Іршавського району має багатолітню історію. У 90-их роках, коли до десятка команд з району грали в різних лігах обласного чемпіонату, а районний чемпіонат не проводився, зимовий турнір був найстатуснішим змаганням краю, де місцеві клуби у безпосередній боротьбі визначали кращу команду Іршавщини. До Вашої уваги газетна вирізка 23-річної давнини – як розпочинали турнір у 1993 році:

ЗИМОВА ПЕРШІСТЬ З ФУТБОЛУ
7 лютого розпочалися ігри відкритої зимової першості райради «Колос» з футболу серед команд – учасниць першості області. Основна мета її проведення — це насамперед підготовка команд до ігор чемпіонату області, визначення та укомплектування складів команд.
Якщо в попередніх роках в цьому турнірі приймали участь майже всі команди — учасниці першості області, то в цьому сезоні їх всього шість. Це — «Аваль» Довге, «Металіст» Іршава, «Дружба» Дубрівка, «Колос» Заріччя і «Колос» Кам’янське та «Ялинка» Ч. Потік. І хоча витрати на відрядження команд, що входять у товариство «Колос» взяла на себе райрада «Колосу», з невідомих причин не стартували в цьому турнірі «Едельвейс» Кушниця, «Карпати» Загаття, «Перемога» Арданово, «Виноградар» В. Раковець та «Виноградар» Доробратово і команда вищої ліги — «Будівельник» Приборжавське.
Райрадою «Колос» встановлено преміальний фонд за 1 місце — 10 тисяч, за 2 — 8 тисяч карбованців. У неділю на сільському стадіоні Лози відбулися ігри першого туру.
Їх результати:
«Аваль» Довге — «Колос» Кам’янське 3:0, «Металіст» Іршава — «Дружба» Дубрівка 5:6, «Колос» Заріччя — «Ялинка» Ч. Потік 3:3.
У наступну неділю 14 лютого ІІ тур також у Лозі.
Початок ігор о 10 год. київського часу.

В. Попович газета «Нове життя» від 13 лютого 1993 року.