Футбольний м’яч замість валентинки – Зимова першість Іршавщини – 2016 стартує 14 лютого

heart-and-ball-motto

У п’ятницю, 22 січня, представники футбольних команд Іршавщини вперше зібралися в поточному році для обговорення організаційних питань турніру, що відкриває новий футбольний сезон – Зимової першості Іршавського району – 2016. Старт змагань призначено на 14 лютого. Як і минулого року, робочим поки що залишили варіант поділу на дві зональні підгрупи за географічним принципом: західну групу “А”, що гратиме на стадіоні в с. Заріччя та східну групу “Б” з матчами в Приборжавському, потім півфінали та фінал. На даний момент підтвердили участь у турнірі 16 команд, а саме:

Західна група “А” (стадіон с. Заріччя)
1. ФК “Заріччя”
2. ФК “Арданово”
3. “Бужора” Іршава
4. ФК “Доробратово”
5. ФК “Кам’янське”
6. ФК “Гребля”
7. “Колос” Великі Ком’яти (Виноградівський район)
8. ФК “Боржавське” (Виноградівський район)

Східна група “Б” (стадіон с. Приборжавське)
1. “Будівельник” Приборжавське
2. “Боржава” Довге
3. “Шахтар” Ільниця
4. ФК “Бронька”
5. ФК “Білки”
6. ФК “Сільце”
7. ФК “Малий Раковець”
8. ФК “Заріччя”-U19

Не виключений варіант, що в змаганнях взагалі візьме участь рекордна для закарпатського футболу кількість команд – 18, оскільки керівники великораковецького “Виноградаря” та вільхівського “Динамо” взяли тайм-аут на роздуми. В такому разі доведеться додавати третю центральну підгрупу та вводити чвертьфінальний раунд. З цією метою готується резервний стадіон районної ДЮСШ в м. Іршава.
Як би там не було, остаточна кількість учасників та календар змагань визначаться 12 лютого на другому засіданні виконкому. Ще одним нововведенням стало те, що крім заявочного внеску 300 гривень, представники команд зобов’язалися до початку турніру внести оплату за роботу арбітрів та лікарів у сумі 1400 гривень з кожного футбольного колективу. Як очікується, це суттєво зменшить ймовірність неявки окремих команд на матчі.

ФЕДЕРАЦІЯ ФУТБОЛУ ІРШАВСЬКОГО РАЙОНУ