Друге коло стартує 16 серпня, 24-ий тур перенесено на Покрови

юнацькі склади-13-2

У середу, 05 серпня 2015 року, за підсумками 1-го кола Чемпіонату Іршавського району сезону 2015 року відбулося засідання виконкому районної федерації.
Першим питанням порядку денного було затвердження результатів першого кола районного чемпіонату серед дорослих та юнацьких складів. Для цього довелося прийняти рішення щодо матчу сьомого туру між юнацькими складами команд “Шахтар” Ільниця та “Дружба” Дубрівка. Нагадаємо, що тоді дубрівські юнаки відмовилися виходити на поле через його неготовність до гри. Інцидент було розглянуто на засіданні Дисциплінарного комітету, який постановив оштрафувати господарів поля на 500 гривень (щоправда умовно), а вирішення результату матчу передав на розгляд виконавчого комітету Федерації. Заслухавши інформацію члена Дисциплінарного комітету Юрія Фельцана, учасники засідання більшістю голосів ухвалили зарахувати юнацькому складу дубрівської “Дружби” технічну поразку. Таким чином ільницькі юнаки завершили першу половину чемпіонату на третій позиції.
За пропозицію голови районної федерації Василя Поповича було внесено зміни у календар матчів другого кола: оскільки 24-ий тур припадає на день проведення місцевих виборів, було вирішено перенести його на середу 14 жовтня (державне свято – День захисника України).
За пропозицією Михайла Рацина учасники засідання ухвалили рішення про проведення чемпіонату району серед ветеранів (вікова категорія 40+). Ініціатора пропозиції було обрано головою відповідного оргкомітету, доручено йому сформувати склад учасників, розробити положення про турнір та скласти календар змагань.
Також запрошений на засідання керівник спортивного підрозділу районної адміністрації Андрій Данканич запропонував 11 – 12 вересня провести в Іршаві з нагоди Дня фізичної культури і спорту бліц-турнір з футболу. У ході обговорення було означено формат змагань (2 тайми по 15 хвилин) та принципи добору учасників: команди районного чемпіонату допускаються до турніру згідно чинних заявкових листів ІрЛіги, інші команди – за окремими заявковими листами (по 20 футболістів). Заявки на участь в бліц-турнірі приймаються районною федерацією до 25 серпня 2015 року. Турнірну сітку та розклад змагань буде визначено та оприлюднено після остаточного формування складу учасників.

ФЕДЕРАЦІЯ ФУТБОЛУ ІРШАВСЬКОГО РАЙОНУ