Рішення засідання Дисциплінарного комітету Федерації футболу Іршавського району від 18 червня 2015 року

юнацькі склади-73

1. Про розгляд протесту команди “Дружба” Дубрівка стосовно матчу 7-го туру Чемпіонату Іршавського району – 2015 проти “Шахтар” Ільниця.

РІШЕННЯ:
1. Відповідно до п. 2.4 Дисциплінарного кодексу Федерації футболу Іршавського району (далі – ДК), за незабезпечення вимог Регламенту до місця проведення змагань (підготовка футбольного поля для матчу юнацьких складів) оштрафувати команду “Шахтар” Ільниця на 500 (п’ятсот) гривень умовно. У разі повторення подібного інциденту застосувати штрафні санкції у повному обсязі – 1000 (одна тисяча) гривень.
2. Передати на розгляд виконавчого комітету Федерації футболу Іршавського району вирішення питання результату матчу 7-го туру чемпіонату Іршавського району сезону 2015 року між командами “Шахтар” Ільниця та “Дружба” Дубрівка.
3. Результат матчу дорослих складів залишити без змін (0:0).
4. Рекомендувати комітету арбітрів розглянути роботу арбітра матчу Бірова Івана Івановича на предмет дотримання процедури прийняття рішення стосовно готовності футбольного поля до матчу. 

2. Про дисциплінарні санкції відносно гравців, вилучених у 5-7 турах районного чемпіонату.

РІШЕННЯ:
Відповідно до п.п. 3.1 та 3.2 ДК затвердити дискваліфікацію на 1 (один) матч гравця юнацького складу команди ФК “Кам’янське” Гардубея Миколи Миколайовича та штраф у розмірі 50 (п’ятдесят) гривень за вилучення у матчі 7-го туру юнацьких складів ФК “Сільце” – ФК “Кам’янське”.

3. Про застосування дисциплінарних санкцій стосовно гравця ФК “Сільце” Малицького Сергія Івановича.

РІШЕННЯ:
Відповідно до п.п. 3.1, 3.2, 3.17 ДК за неспортивні дії під час гри 3-го туру між командами ФК “Сільце” та ФК “Гребля” дискваліфікувати на 1 (один) матч гравця команди ФК “Сільце” Малицького Сергія Івановича та оштрафувати ФК “Сільце” на 50 (п’ятдесят) гривень. Дискваліфікація застосовується на матч 8-го туру чемпіонату Іршавського району сезону 2015 року.

4. Про розгляд заяви тренера юнацького складу команди ФК “Сільце” Вайди Івана Івановича на дії тренера команди “Дружба” Дубрівка Малиновського Володимира Ярославовича під час матчу 6-го туру юнацьких складів команд “Дружба” Дубрівка та ФК “Сільце”.

РІШЕННЯ:
Рекомендувати Вайді Івану Івановичу оформити звернення належним чином та розглянути його на наступному засіданні Дисциплінарного комітету за участі осіб, вказаних в заяві.

ДИСЦИПЛІНАРНИЙ КОМІТЕТ ФЕДЕРАЦІЇ ФУТБОЛУ ІРШАВСЬКОГО РАЙОНУ