Рішення засідання Дисциплінарного комітету Федерації футболу Іршавського району від 26 травня 2015 року

131
1. Про розгляд протесту команди ФК “Гребля” стосовно матчу 3-го туру Чемпіонату Іршавського району – 2015 проти ФК “Сільце”.

РІШЕННЯ:
1. Відповідно до п. 2.3 Дисциплінарного кодексу Федерації футболу Іршавського району (далі – ДК) за неетичну, некоректну поведінку команди, окремих гравців та представників команди, провокаційні дії, які викликали безпорядок на стадіоні або футбольному полі, оштрафувати команду ФК “Сільце” на 300 (триста) гривень. 
2. Рекомендувати комітету арбітрів розглянути роботу арбітра матчу Рубея Івана Івановича на предмет адекватності прийнятих рішень в окремих епізодах гри та відображення їх у рапорті. 
3. До прийняття рішення стосовно поведінки під час матчу гравця команди ФК “Сільце” Малицького Сергія Івановича, направити до Бюро Федерації футболу Іршавського району запит на предмет належного оформлення подачі відеозапису матчу відповідно до п. 3.17 ДК. 

2. Про інцидент у матчі 4-го туру між командами “Дружба” Дубрівка – ФК “Кам’янське” (схід команди Кам’янського з поля).

РІШЕННЯ:
Відповідно до п. 2.2 ДК за самовільне залишення поля оштрафувати команду ФК “Кам’янське” на 500 (п’ятсот) гривень умовно.

3. Про дисциплінарні санкції відносно гравців, вилучених у 1-4 турах районного чемпіонату.

РІШЕННЯ:
1. Відповідно до п.п. 3.2 та 3.16 ДК затвердити дискваліфікацію на 2 (два) матчі гравця команди ФК “Гребля” Куруца Івана Івановича та штраф у розмірі 50 (п’ятдесят) гривень за вилучення у матчі 1-го туру ФК “Кам’янське” – ФК “Гребля”. Рекомендувати комітету арбітрів розглянути роботу арбітра даного матчу Жабура Володимира Івановича на предмет належного оформлення рапорту та вилучення реєстраційної картки порушника.
2. Відповідно до п.п. 3.1 та 3.2 ДК затвердити дискваліфікацію на 1 (один) матч гравця команди ФК “Доробратово” Гелетея Віталія Івановича та штраф у розмірі 50 (п’ятдесят) гривень за вилучення у матчі 1-го туру ФК “Заріччя” – ФК “Доробратово”.
3. Відповідно до п.п. 3.1 та 3.2 ДК затвердити дискваліфікацію на 1 (один) матч гравця команди ФК “Гребля” Галаса Юрія Юрійовича та штраф у розмірі 50 (п’ятдесят) гривень за вилучення у матчі 3-го туру ФК “Сільце” – ФК “Гребля”. Рекомендувати комітету арбітрів розглянути роботу арбітра даного матчу Рубея Івана Івановича на предмет вилучення реєстраційної картки порушника.
4. Відповідно до п.п. 3.2 і 3.11 ДК за бійку, затіяну з гравцями суперника або партнером по команді у матчі 4-го туру ФК “Доробратово” – “Ялинка” Чорний Потік, дискваліфікувати на 6 (шість) матчів гравця команди ФК “Доробратово” Гомоная Владислава Володимировича та гравця команди “Ялинка” Чорний Потік Чорнокішку Івана Івановича. Оштрафувати команди ФК “Доробратово” та “Ялинка” Чорний Потік кожну на 500 (п’ятсот) гривень умовно. Обом командам сплатити автоматичний штраф за вилучення у розмірі по 50 (п’ятдесят) гривень.

ДИСЦИПЛІНАРНИЙ КОМІТЕТ ФЕДЕРАЦІЇ ФУТБОЛУ ІРШАВСЬКОГО РАЙОНУ