Чемпіонат Іршавського району – 2015 стартує 03 травня

IrLeague

Федерація футболу Іршавського району планує розпочати цьогорічний чемпіонат району у неділю 03 травня 2015 року. Поточні результати заявочної кампанії доводиться визнати незадовільними. Станом на 23 квітня 2015 року документи для реєстрації надали лише 7 команд:
1. “Динамо” Вільхівка
2. ФК “Кам’янське”
3. “Виноградар” Великий Раковець
4. ФК “Арданово”
5. ФК “Заріччя”
6. “Дружба” Дубрівка
7. ФК “Гребля”
Ще 5 команд заявили раніше про намір подання документів до кінця цього тижня: Кушниця+Бронька, Білки, Сільце, Ільниця, Чорний Потік. Можливо встигне заявитися команда Доробратова, представники якого до останнього заявляли про неучасть у чемпіонаті, але нарешті вчора змінили думку.
З метою належної організації, Федерація вирішила встановити останній день прийому заявок на понеділок 27 квітня 2015 року. Після цього дня документи прийматися не будуть, навіть якщо остаточна кількість команд буде меншою від задекларованих 12.
На жаль, не приймуть участь у цьогорічному чемпіонаті участь команди Приборжавського, Загаття, Негрова та Броду.
На вівторок 28 квітня 2015 року о 15:00 годині скликано засідання виконкому районної Федерації, де буде вирішено питання про формат проведення змагань, проведено жеребкування календаря чемпіонату та розглянуто інші організаційні питання. Представники команд мають принести на засідання документи (копії паспорта та 2 фото розміру 3,5 х 4,5 см.) лайнсменів, які будуть допущені до арбітражу матчів чемпіонату.
Також всім представникам команд, які задекларували участь у чемпіонаті, але не здали, чи не повністю здали документи для реєстрації футболістів, зробити це до понеділка, 27 квітня 2015 року.

ФЕДЕРАЦІЯ ФУТБОЛУ ІРШАВСЬКОГО РАЙОНУ