Чемпіонат Іршавського району – 2015 стартує матчем за Суперкубок

SuperCup

У неділю, 19 квітня 2015 року, на іршавському стадіоні “Авангард” відбудеться матч за Суперкубок Іршавського району між переможцем Зимової першості – 2014 футбольним клубом “Заріччя” та чемпіоном району сезону 2014 року командою ФК “Арданово”. Гра розпочнеться о 15:00 годині за київським часом. Розсудить матч бригада арбітрів на чолі з Віктором Магурським. Діючий володар Суперкубка ФК “Заріччя” вийде на поле в білій формі, переможці трофею 2012 року ФК “Арданово” – в синьо-білій. За регламентом команди зіграють два тайми по 45 хвилин. Перед початком матчу відбудеться жеребкування для визначення номінального господаря поля та системи проведення у разі нічиєї в основний час: чи спочатку два овертайми по 15 хвилин, чи одразу пробиття післяматчевих пенальті.
Нагадаємо, що цього року буде розіграно два суперкубки: крім нагального за результатами сезону 2015 року, переможець Відкритої зимової першості Іршавщини – 2015 “Боржава” Довге зустрінеться з чемпіоном району 2015 року.
За можливість проведення матчу на Суперкубок та ігор районної ДЮФЛ на центральному районному стадіоні Федерація футболу Іршавського району висловлює вдячність Іршавській міській раді в особі міського голови Степана Степановича Бобика.

ФЕДЕРАЦІЯ ФУТБОЛУ ІРШАВСЬКОГО РАЙОНУ

Суперкубок 19 квітня 2015 року Неділя м. Іршава
15:00 ФК “Заріччя” ФК “Арданово” Віктор Магурський Білки
Іван Попович Іршава
Іван Костак Білки