Стартує заявочна кампанія на Чемпіонат Іршавського району – 2015

Паспорт_Гражданина_Украины

З метою підготовки до Чемпіонату Іршавського району сезону 2015 року (виготовлення реєстраційних карток ФФІ) та створення електронного реєстру футболістів Федерації футболу Іршавського району з 25 березня 2015 року починається перший етап заявочної кампанії для участі у змаганнях, що їх проводить районна федерація.
На першому етапі керівники команд, що планують брати участь в районному чемпіонаті в поточному сезоні повинні здати до районної федерації:
1) копії паспортів громадянина України кожного футболіста (сторінки 1, 2, та сторінка з реєстрацією) та копії довідок про присвоєння ідентифікаційного коду. На футболістів віком до 16 років – копії свідоцтва про народження, копії копії довідок про присвоєння ідентифікаційного коду та довідки з фотокарткою з місця проживання, завірені печаткою органу місцевого самоврядування.
2) По дві кольорові фотографії паспортного формату (3,5 см х 4,5 см) кожного футболіста та керівника клубу.
На підставі поданих документів районна Федерація підготує “Реєстраційні картки футболістів”, за якими спортсмени будуть допущені до участі у районному чемпіонаті сезону 2015 р. Всі реєстраційні картки, видані районною федерацією в попередні роки, анулюються і будуть недійсними.
На наступному етапі реєстраційної кампанії районна Федерація готує заявкові листи команд у двох примірниках (дорослий склад – не більше 25 футболістів та юнацький склад – не більше 25 футболістів 1997 – 2000 років народження /футболісти 2001 р.н. може приймати участь тільки за окремою медичною довідкою/) та передає керівникам команд для затверждення підписами та скріплення печатками відповідальних осіб: керівник клубу (керівник організації, установи, сільради яку представляє команда), тренер команди, лікар (обов’язково з персональною печаткою).
Дозволяється заявляти 3 (трьох) гравців, які не є мешканцями Іршавського району, при цьому не вважаються легіонерами гравці, які народилися на території району. Також у чемпіонаті Іршавського району забороняється брати участь футболістам, які заявлені у Чемпіонаті (Вища Ліга) та Першості (Перша Ліга) Закарпатської області з футболу.
Наявність юнацького складу команди для участі у Чемпіонаті Іршавського району обов’язкова. Команди, які не заявлять юнацькі склади, не будуть допущені до участі в змаганнях.
Для подачі відповідних документів просимо звертатися до секретаря Федерації футболу Іршавського району у термін до 03 квітня 2015 р. (тел. 097-132-20-98).

ФЕДЕРАЦІЯ ФУТБОЛУ ІРШАВСЬКОГО РАЙОНУ