Семінар Іршавської “Школи молодого арбітра”

4842
Сьогодні, 07 березня 2015 р., у Будинку дитячої творчості в м. Іршава голова Федерації футболу Іршавського району, футбольний спостерігач Прем’єр-ліги, який під час суддівської кар’єри неодноразово входив до десятки кращих арбітрів України Василь Миколайович Попович та голова районного комітету футбольних арбітрів Іван Іванович Староста провели третій теоретичний семінар у рамках Іршавської “Школи молодого арбітра”. Відзначимо, що поряд з досвідченими рефері Іваном Поповичем, Іваном Біровом та Михайлом Лялюком участь у навчанні взяли молоді футболісти, які лише цьогоріч вперше взяли в руки прапорці лайнсмена на матчах Відкритої зимової першості Іршавського району: Андрій Пацкан та Василь Ісак. Також для участі в семінарі з Міжгірщини приїхали слухачі Іван Палюх та Сергій Стриженюк, які в умовах відсутності змагань у власному районі отримають практичний досвід суддівства в найближчих турах зимової першості Іршавщини.
Крім власне лекції, учасники семінару розібрали моменти арбітражу районних змагань на підставі відеоматеріалу з останніх матчів.
Федерація футболу Іршавського району, маючи на меті вже найближчим часом забезпечити роботу повноцінних суддівських бригад на всіх матчах районного чемпіонату, закликає всіх бажаючих долучитися до навчання у “Школі молодого арбітра”. Звертайтеся за телефоном 067-942-08-57 або в групі соціальної мережі ВК “Футбол Іршавського району”

Святослав СИМКАНИНЕЦЬ