Івана Бандуровича дискваліфіковано на два матчі, Богдан Павлище грає…

red-card

На жаль, другий тиждень поспіль доводиться скликати Бюро районної федерації через недисциплінованість футболістів ільницького “Шахтаря”. Цього разу інцидент трапився на 25 хвилині матчу проти ФК “Сільце”. Іван БАНДУРОВИЧ, роздратований пропущеним голом, спочатку у боротьбі за м’яч відмахнувся від суперника, а потім вже лежачого вдарив з усієї сили м’ячем по голові, за що отримав пряме вилучення від арбітра матчу Михайла Райди. Цілком заслужене покарання, яке тепер боком вилізе для команди у вигляді двоматчевої дискваліфікації порушника.
Стосовно іншого моменту, на останній хвилині матчу, коли захисник “Шахтаря” Богдан ПАВЛИЩЕ фолом останньої надії зупинив прорив сілецького форварда Івана Кляпа, то згідно Положення про проведення Зимової першості Іршавського району з футболу 2015 року наступну гру він може грати.
Таким чином важливий матч проти ФК “Бронька” пропустять одразу двоє провідних футболістів ільничан: Василь НЕМИРОВСЬКИЙ та Іван БАНДУРОВИЧ.
Бюро також розглянуло заяви від команд ФК “Білки” та “Шахтар” Ільниця з проханням дозаявити замість призваних до лав Збройних Сил України відповідно Юрія САВАРИНА та Віталія ОСТАФІЙЧУКА інших футболістів.
Члени Бюро, зважаючи на виняткові обставини, прийняли з цього питання позитивне рішення. Таким чином, керівники ФК “Білки” та “Шахтар” Ільниця у визначені строки зможуть дозаявити по одному гравцю понад визначеної квоти у 25 футболістів.

Святослав СИМКАНИНЕЦЬ