Що каже Регламент про футболістів, заявлених за команди обласного Чемпіонату…

Федерація футболу Іршавського району нагадує представникам та гравцям команд – учасників районного Чемпіонату, що згідно Регламенту змагань з футболу серед аматорських команд Іршавського району на 2013-2016 рр.: “У чемпіонаті Іршавського району з футболу забороняється брати участь футболістам, які заявлені у Чемпіонаті та Першості Закарпатської області з футболу. Реєстрація таких гравців проводиться тільки після пред’явлення довідки від Федерації футболу Закарпаття про їх відзаявку з Чемпіонату та Першості Закарпаття. У випадку наявності у заявкових листках клубів (команд) гравців, які не відповідають зазначеним вимогам, їх реєстраційні картки негайно повинні бути здані у Федерацію футболу району.” (абзац 2 частини першої статті 9 Регламенту).

Як відомо “дозявка гравців припиняється за чотири тури до завершення чемпіонату” (абзац 2 частини четвертої статті 29 Регламенту). Отже останнім днем дозаявки в цьогорічному сезоні було 23 серпня 2014 року. Якщо після цього терміну гравці, які заявлені за команди районного чемпіонату, візьмуть участь в обласних змаганнях, вони, вважаючись відзаявленими, не зможуть повторно заявитися за районні команди, тобто втрачають право грати в районному чемпіонаті. 

У разі, якщо такі гравці будуть внесені до листа Рапорту арбітра чи безпосередньо візьмуть участь у матчі районного чемпіонату, до них особисто та їх команд застосуються санкції згідно частин 5 та 6 Регламенту, а саме:

“За внесення до листа Рапорту арбітра прізвища відстороненого від участі в матчах, або незаявленого футболіста, у разі, якщо цей футболіст безпосередньо не брав участі у матчі, до клубу застосовуються дисциплінарні санкції.
За внесення до листа Рапорту арбітра прізвища відстороненого від участі в матчах, або незаявленого футболіста, у разі, якщо цей футболіст безпосередньо брав участь у матчі (виходив на футбольне поле) команді зараховується поразка (-:+), а команді-суперниці – перемога (+:-). Якщо у матчі перемогла команда-суперниця, тоді рахунок залишається незмінним.”

Районна федерація футболу настійливо радить представникам команд та футболістам неухильно дотримуватися всіх норм Регламенту.

Федерація футболу Іршавського району